Dream Fishing.cz na Firmy.cz

THE BIG ONE BOILIES VAŘENÉ 24MM 1KG (Chilli-Losos)

Kód: 84878
Novinka
Značka: THE ONE
434 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zcela nová verze boilies z Maďarské dílny The One pod názvem The Big One. 

Produktová řada Big One, jak již napovídá její název, je opravdu vyvinuta pro velké kapry. Kombinace ingrediencí při vytváření řady návnad Big One není náhodná, za produktem je dlouhá zkušební doba, aby se získala návnada ve špičkové kvalitě. V návaznosti na testování a následném vývoj této nástrahy se našim testovacím rybářům povedlo na divokých vodách spousty kaprů přes 15 kg, po delším zakrmení i 20 kg. Big One, jejichž popularita je způsobena vysokým obsahem bílkovin, které jsou 100% ve vodě rozpustné a rybích bílkovin přidaných ve velkých množstvích.

Jeho složení bylo přizpůsobeno stravovacím zvyklostem velkých kaprů a je mimořádně účinné i na dlouhodobé chytání, takže je vhodné i pro použití po celou sezónu.

Složení

rybí bílkoviny, betain, vysoce kvalitní tekuté extrakty, stimulanty pro velkého kapra, obsahuje také chilli papričky v kusech a mleté ​​skořápky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Návnady a nástrahy maďarské značky THE ONE zná určitě z televizního kanálu Fishing&Hunting každý rybář.Jedná se o velice atraktivní nástahy zejména boilies THE ONE které se vyrábí ve čtyřech příchutích THE ONE- Black, THE ONE -Red, THE ONE -Gold, THE ONE- Purple , každá příchuť ve dvou velikostních rozměrech 18mm/22mm a ve verzi Soluble (rozpustné) a Boiled (pařené).