Fluorocarbony

Nejprodávanější

9 položek celkem
Fluorocarbonový vlasec Mirage 100m
od 529 Kč

100% flurocarbon, který je v nejvyšší kvalitě a širokém rozsahu odolnosti v tahu, vhodný na návazce i jako klasický vlasec na kaprařinu, plavačku, feeder i mořský rybolov.

Fluorocarbonový vlasec Invisi-Link 25m
Více variant
387 Kč –7 %
359 Kč

Nový vlasec Invisi-Link je neuvěřitelně všestranný 100% fluorocarbon. Jeho síla tkví v rychlosti ponoření, extrémní odolnosti a jeho neviditelnosti pod vodou.

Vlasec T-Force XPS Fluoro Carbon 50m
Více variant
od 169 Kč

Vlasce T-Force XPS Fluorocarbon jsou vyráběny ze 100% fluorocarbonu. Firma Trabucco při jejich výrobě využila japonské technologie, díky které jsou vlasce jedinečné.

Fluocarbonový vlasec FLUORO-TEC LINE - 3X 6lb/100m
303 Kč –7 %
282 Kč

Jedinečný flouro-carbonový vlasec vyrobený nejnovější PVDF technologií 21.století. Opravdový Flouro-polymer se špičkovými vlastnostmi.

Fluocarbonový vlasecFLUORO-TEC LINE - 2X 8lb/100m
313 Kč –7 %
291 Kč

Jedinečný flouro-carbonový vlasec vyrobený nejnovější PVDF technologií 21.století. Opravdový Flouro-polymer se špičkovými vlastnostmi.

Fluorocarbon je výjmečný materiál svými vlastnostmi kamufláží a skvěle oklame každou rybu protože je ve vodě téměř neviditelný. Jenom díky svým vlastnostem můžete oklamat ryby i v těch nejnáročnějších situacích. Fluorocarbon je vhodné použít v čirých vodách a na složitých vodách, tam jsou kapři často pod velkým rybářským tlakem. Fluorocarbon je oproti klasickému vlasci velice tuhý, je odolný a nabízí ve stejném průměru vyšší pevnost v tahu, takže vyšší nosnost. Je velice oděruvzdorný.