Slevový zákaznický program

 Vážení rybáři, vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás věrnostní slevový program, který Vám umožňuje získat slevu 5-12% na produkty z e-shopu DreamFishing.cz. Každý plně zaregistrovaný zákazník se již při první objednávce zařadí do slevové skupiny „plná registrace“ a získává slevu 5-12% z nákupu. Podmínkou je uskutečnit objednávku jako zaregistrovaný a tudíž přihlášený zákazník. Ceny v e-shopu se Vám automaticky přepočítají již při prvním přihlášení po registraci.

  1. Podmínky a pravidla

Nárok na slevu má každý zaregistrovaný zákazník. Podmínkou je provést objednávku jako již přihlášený zákazník. Registraci provedete nahoře  na úvodní stránce e-shopu nebo ZDE .. Věrnostní slevový program platí pouze v e-shopu  Dream Fishing.cz

  1. Nastavení slevových limitů

Každému z Vás, řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za Vaše objednávky sčítat a po dosažení limitu 90 000 kč Vám bude v následující objednávce změněn účet na VIP zákazníka se slevou 20%. Načítání slev není časově omezeno. Do součtu objednávek se započítávají pouze Vámi přebrané a zaplacené objednávky. Slevy se nevztahují na zboží již zlevněné, akční, ve výprodeji ani jinak finančně již zvýhodněné.  

Každý plně a řádně zaregistrovaný zákazník získává slevu z každé objednávky 5-12%

K získání ceníku pro VIP zákazníky se slevou 20%  je potřeba dosažení celkového součtu Vašich objednávek ve výší 90 000 kč.

  1. Všeobecná ustanovení

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek věrnostního slevového programu.

Provozovatel se zavazuje zpracovávat osobní údaje členů věrnostního slevového programu ale i jiných zákaznických skupin v souladu se zákonem.

 

Výše uvedené podmínky platí od 7.6.2018 

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).